Ceramiczne otuliny na szkło.
Oliwy, octy balsamiczne, nalewki własnej produkcji będą efektownie prezentować się w takiej otulinie na nakrytym stole. Mogą również służyć jako pojemniki na przybory biurowe lub jako doniczki na zioła, kaktusy i kwiaty ozdobne a resztę pomysłów pozostawiam wyobraźni nabywcy.

otuliny

Otuliny na szkło

Misy, miseczki i patery.
Znajdą swoje zastosowanie zarówno na stołach na różne przekąski, słodycze, warzywa , owoce oraz jako miejsce do przechowywania np. biżuterii. Mogą stanowić doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza.
 

20141201

Misy, miseczki, patery

Dwojaczki, trojaczki, czworaczki, dzbanuszki na mleko, flakoniki na kwiaty, podstawki na kadzidełka i świeczki to również produkt oferowany z myślą o elementach zastawy stołowej. W dwojaczkach i trojaczkach można serwować pasty serowe, smalce, masła smakowe, marnowane warzywa itp. Czworaczki mogą służyć do podawania na stół sztućców: łyżki, noże, widelce i łyżeczki. Mogą mieć kształt koniczyny czterolistnej (zaproponowane przeze mnie) lub dowolny wymyślony przez odbiorcę.
 

Maski to element dekoracyjny ścian. Maski mogą mieć różny kształt i wielkość. Można zaaranżować je do każdego rodzaju wnętrza. Są oryginalnym elementem dekoracyjnym. Świetnie wyglądają na ścianie zarówno w towarzystwie innych obrazów jak i osobno kontrastując z kolorem ścian i nawiązując swoimi barwami do innych elementów wnętrza.

33
7
8
9

dwojaczki, trojaczki, czworaczki ...

maski

Wyroby

logo_1

AUTORSKA PRACOWNIA CERAMIKI

IVON-ART-CERAMIC

IWONA KAWA-SŁOMSKA

AUTORSKA PRACOWNIA CERAMIKI

IVON ART CERAMIC

ivon.art.ceramic@gmail.com          tel. 604 631 648

Copyright © ivon-art-ceramic.pl

Design by Wojtar

Blog